Our History

EKODAN DANIŞMANLIK

EKODAN DANIŞMANLIK Aralık 2010 yılında kurulmuştur. Kuruluşumuz Sekiz yıldır sizlere hizmet vermektedir. Firmamız İstanbul'un birçok ilçesinde aktif olarak siz müşterilerimize hizmet vere bilme gururunu yaşamaktadır. Kuruluşumuzdan buyana firmanızın ihtiyaç duyduğu birçok belgeyi doğru, dürüst ve güvenilir bir şekilde çıkardık. Trafik de her hangi bir ceza ile karşılaşmamak için bize danışın…

Eğitim sektöründe bir çok başarıya imza attık. Vermiş olduğumuz eğitimlerde başarı oranımız %80 dir. Bizler işimize önem veriyoruz çünkü aldığınız eğitime göre trafikte hareket ediliyor. Ekodan Danışmanlık ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer alıyor. Sekiz seneyi aşan tecrübemiz sayesinde, kendimize yeniliklere acık ve teknolojiye ayak uyduran bir kurum olduk.

Kurum olarak üç farklı dalda eğitim ve belgelendirme yapıyoruz. Bunlar aşağıda mevcuttur. Ehliyet türleri olan A-B-C-D türleri. İş makinası Ehliyetleri G sınıfı. SRC-ODY-ÜDY türü ticari arac kullanan şöförlerin alması gereken mesleki belgeler.

Card image cap
İş Makinaları G Ehliyetleri

Exkavalatör - Forklift - Mobil Vinc - Loder Ehliyeti - Tavan Vinci - Silindir Operatörü - Sondaj Operatörü - Dozer Operatörü - Beton Pompası.

Card image cap
Ehliyet Türleri A-B-C-D

Normal ehliyet türleri olan A (Motor) -B (Otomobil-Kamyonet) -C (Kamyon ve Çekici)-D (Otobüs Tipi) türü ehliyetler.

Card image cap
SRC-0DY-ÜDY BELGELERİ

SRC belgeleri ticari amaçla araç kulanan şöförlerin alması gereken belgedir. ODY ve ÜDY yönetici sıfatında olan mezuniyet durumuna göre alınan bir belgedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Firmamız sadece istanbul da değil bir çok ilimizde hizmet vermektedir. Bir çok çözüm ortaklarımızla organize bir şekilde çalışmaktayız.

Adres:

Yaman Evler Mah. Alemdağ Cad. Recep Ağa Sok. No.1 Kat.1 Sondurak Ümraniye – İSTANBUL

Email

info@ekodan.net

Telefon:

0(216)466 9 476

Ufuk Emre Kara Cep:

0(533)629 34 82

Kürşat Küçük Cep:

0(544)629 34 82

Kadıköy / Ümraniye / Pendik de sizlere Hizmet verebiliriz.