GREYDER NEDİR?

Günümüz Türkiyesinde oldukca aktif olan bu makina gevşetme, kazı yapma da, serpme işlemlerinden birini veya bir kaçını kullanarak tesviye işini yapan, hendek açma, genellikle yol yapımında kullanılan, toprağı kazımak, toprak yığınını sürükleyip dağıtmak, zemini düzeltmek gibi işlemlerini yapan ve en az 40 kw-53 hp motor hacmine sahip bir makinadır. Genel olarak kulanım ve yapısı bakımından geniş ve güçlü bir makinadır.

Greyder belgesi nasıl alınır?

Greyder belgesi Milli eğitimin yetki verdiği eğitim kurumlarından verilir. Bu kurumlar greyder eğitimini vermeye hem fiziken hem de gerekli eğitmen kadrosuna sahip kurumlardır. Biz bu konuda interaktif bir yapıya sahip bir eğitim kurumuyuz. Gerekli eğitim cihazlarına ve görsel eğitim şablonlarına sahibiz, uzman ve deneyimli eğitimen kadrosuna sahibiz.

İSTANBUL / KADIKÖY-ÜMRANİYE-PENDİK ve diğer bir çok semtte sizlerle...

Not: İş makinası Ehliyetlerinde öncelik can güvenliğidir.

Greyder iş makinası kazıma, tasviye grubuna girer.

Greyder: Genel olarak greyderler, dağıtma işlerinde,bir şeyi meyillendirme, hendek kazma ve yol yapımı için kullanılan çok amaçlı makinalardır. Ayrıca uygun bir şekilde kullanılırsa tesviye ve bombelik verme, karıştırma ve yayma, malzemeyi yana yığma işleriyle birlikte hafif kazıma işlerinde de kullanılırlar. Bu işler greyderin bıçağı, kazmaları ve riperleri ile yapılır. Greyderler ağır kazı işleri için kulanılan dozer gibi değildir.

Forklift Operatörü Ehliyeti

Greyder Operatörü Ehliyeti

Tavan Vinci Operatörü Ehliyeti

Silindir Operatörü Ehliyeti

Kazıcı Yükleyici Ehliyeti

Kule Vinç Operatör Ehliyeti

Sondaj Operatörü Zemin Delgi Ehliyeti

Ekskavatör Operatör Ehliyeti

Vinç Operatör Ehliyeti

Beton Pompası Operatörü Ehliyeti

Dozer Operatörü Ehliyeti

Finişer Asfalt Serme Operatörü Ehliyeti

Greyder eğitimine kayıt olduktan sonra işleyiş nasıldır?

Kayıt olacak kursiyerimiz gerekli evraklarla tarafımıza müracat etmesinden sonra, tarafımızdan kayıtlar eksiksiz alınır ve kendisinin ulaşım bilgileri kayda girer. Kişi yazılı ve teorik eğitim alır. Daha sonra Milli Eğitim bakanlığının ay da bir yada bir buçuk ay da bir olan test ve uygulama sınavına girer. Bu sınavlar kişilere gerek mesaj, gerekse aranarak bilgi verilir. Bu sınavlarda başarılı olan kişi greyder ehliyetini almaya hak kazanır.

Greyder Ehliyeti / İş Makinaları Kursu Nasıl Alırım? / G Ehliyeti Greyder ehliyeti, Greyder belgesi, Greyder kursu, Greyder operatörlük kursu...

Greyder türü iş makinası kullananlar yasa geregi greyder ehliyeti almak zorunda dır aksi takdirde 7/7583 Sayılı İş Emniyeti ve İş Güvenliği Tüzüğü ve 1475 Sayılı iş Kanunu hükümlerine göre suçlu sayılırlar. Bu sebeple greyder belgesi, greyder ehliyeti almak zorundadırlar.

GREYDER KURSUNA KATILMA KOŞULLARI :

  • 18 Yaşını doldurmuş olmak.
  • En az ilkokul mezunu olmak .
  • Kanunun 41.maddesi ( e ) bendinde sayılan T.C.K maddelerinden mahkumiyeti olmaması.
  • Vücut yapısı ve ruh sağlığı bakımından istenen şartlara sahip olmaları gerekmektedir.
Not: Greyder belgesi almak isteyen kişinin her hangi bir ehliyeti olmasada müracaat edebilir. Greyder Ehliyeti – İş Makinaları Kursu

GREYDER KAYIT EVRAKLARI:

  • 2 Adet Biometrik fotoğraf.
  • Ehliyet ve Kimlik Fotokopisi.
  • Diploma Fotokopisi.
  • Sabıka kaydı.
  • Sürücü olur sağlık raporu.

FİYAT ALMAK İÇİN ARAYIN...

BİZE ULAŞIN : 0(216) 466 9 476 CEP: 0(533)629 34 82


FORKLİFT DİREKSİYON SINAVI GÖRÜNTÜLERİ: